About us

Web Developers

Lorem Ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

team1

about1

Who We are

Lorem Ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

Dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Donec aliquam commodo justo. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae seasne eleifend ac enim.

What We Do

about2
about3

Our Story is Quite Old

Campus Αμαρουσίου

Όροι υποβολής αιτήματος για έκδοση εγγράφου

Παρακαλώ βεβαιωθείτε πριν την υποβολή του αιτήματος σας ότι δεν έχετε ουδεμία εκκρεμότητα προς το Μητροπολιτικό Κολλέγιο. Κάθε φοιτητής / απόφοιτος οφείλει να έχει προσκομίσει στη Γραμματεία του Τμήματος του όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά, να έχει στην κατοχή του κάρτα εισόδου στο Κολλέγιο σε ισχύ (αφορά στους ενεργούς φοιτητές) και να είναι οικονομικά ενήμερος / η. Στην περίπτωση που υπάρχουν εκκρεμότητες θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την γραμματεία του Τμήματος. Για επιπλέον πληροφορίες ή βοήθεια για το πώς να συμπληρώσετε την παραπάνω φόρμα παρακαλούμε επικοινωνήστε με την Γραμματεία του Τμήματός σας.

Campus Αθήνας

Campus Ηράκλειο Κρήτης